Бизнес психология

КНУ им. ШЕВЧЕНКО, Конференция Псифактор — Борис Пахоль | Негативні наслідки обману (самообману) або як легко знищити свої ділові, фінансові, дружні та інші ресурси (ПСИФАКТОР)

На конференции ПСИФАКТОР сплелись мысли не только великолепных спикеров, но и выход Нового профильного журнала «УКРАИНСКИЙ ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ ЖУРНАЛ» —
он №3 только вышел в свет и мы одни из первых кто его держит в руках)))))

Спасибо Психологическому Факультету:

Ивану Васильевичу Данилюку, Алле Борисовне Коваленко, Инне Козицкой и всем, кто принимал участие в подготовке конференции)))

18921155_705401842965519_8057735656678510790_o

 

 

В КНУ ім. Тараса Шевченко, 27-28 травня 2017 року, відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Псі- фактор» .Конференція «Психологія грошей та влади».

В межах конференції, я, Борис Пахоль проведу Майстер-клас:

«Негативні наслідки обману (самообману) або як легко знищити свої ділові, фінансові, дружні та інші ресурси»

Наскільки часто ми обманюємо самі себе при виборі друзів, ділових або сексуальних партнерів, власної професії, настільки ж часто ми обманюємо і інших людей. Обман може здаватися невинною грою або звичкою, а може бути і цілком свідомою стратегією життя. Про те, яку ціну нам доводиться платити за обман, а також про те як обман проявляється в різних сферах життєдіяльності ми поговоримо на конференції.

 

18425470_1336870196350254_4866609435456946680_n

Практична значимість майстер-класу (МК). Актуалізація обману та самообману в різних сферах життя. Виявлення негативнх його наслідків, на життевих прикладах. Формування навичок моделювання та психологичного аналізу ситуацій пов’язаних з обманом, а також роз’виток емпатії.

 

Мета МК. Формування та закріплення навичок психологичної роботи з обманами (самообманами) та усунення їх негативних наслідків в різних сферах життя: сімейної, ділової, професійної, дружній і духовних сферах.

 

Методи МК. Практичні вправи з аналізу ситуаційних прикладів та ситуацій під час міжособистісного спілкування на МК. Актуалізація власних переживань і захисних реакцій, обговорення наслідків обману і самообману, як однієї з причин втрати ресурсів: фінансових, ділових, дружніх і духовних.

 

Будуть розглянуті наступні питання:

 • — що ми відчуваємо коли обманюємо і коли нас обманюють;
 • — що ми робимо або хочемо зробити з тими хто нас обманює;
 • — як виявляється обман в різних сферах життя;
 • — приклади наслідків обману і самообману в сімейної, ділової, професійної, дружній і духовних сферах;
 • — пошук методів усунення негативних наслідків обманів.

 

Результати МК. Формування бачення причинно-наслідкового зв’язку між обманом та втратою ресурсів, а також навичок аналізу ситуацій та пошуку методів усунення негативних наслідків обману в різних сферах життя.

 

До встречи на конференции)))

1618

Тема грошей та влади — це тема над якою замислюється кожна людина. Саме тому ця тема є улюбленою для спекуляцій та маніпуляцій. В рамках нашої конференції ми запросимо найдосвідченіших науковців та психологів-практиків аби знайти відповіді на питання, які хвилюють кожну людину!

В рамках конференції Ви зможете прослухати доповіді та повноцінні лекції, взяти участь у наукових дискусіях, відвідати майстер-класи.

Для участі у конференції необхідно зарееструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoRdRVEoDuuxj-RsZrvBhJfJ-MqHTCoRei1GokGm_4POYp4Q/viewform?c=0&w=1

Більш детальна інформація на сторінці факультету психології: http://www.psy.univ.kiev.ua/ua/news/408-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia-psykholohiia-hroshei-ta-vlady

Кожний учасник отримає сертифікат участі у конференції факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка!

Визитка тренера

Борис Пахоль

Business Consultant

HR, Psychologist Professional Training & Coaching

Эксперт в области социальной и организационной психологии, обучения и коучинга Топ-менеджмента

Специалист по стратегическому HR планированию, исследованию и развитию Employer brand, профессионального благополучия, улучшению социально-психологического климата предприятий

Проводит:

Корпоративные и индивидуальные
бизнес
 тренинги и семинары:

 • Employer brand: методы оценки и влияния на ключевые показатели
 • Искусство деловых переговоров и гармоничного общения — EQ
 • Психологические компетенции руководителя
 • Визуальная психодиагностика
 • Межличностная конфликтология: теория и практика
 • Ораторское искусство и принципы харизматического влияния

Опыт:

Более: 10 лет управленческого и бизнес опыта, 20 лет преподавательского опыта, 9000 часов тренингов и лекций.

Основатель и активный участник ряда всеукраинских и международных общественных организаций.

Детальный профиль
Профиль на LinkedIn
Отзывы и рекомендации

Новые публикации